Par mums

NoLimits! ir video producēšanas un interneta tiešraižu uzņēmums, kas atrodas Rīgā. Mēs specializējamies daudz kameru filmēšanā, tiešraidēs, komerciālu un korporatīvu video veidošanā un vēl daudz kur vairāk. Mēs veidojam ļoti saistošas ​​filmas ar augstas kvalitātes produkcijas vērtību, izmantojot jaunākās video un apraides tehnoloģijas, lai jūs varētu vislabāk pateikt savu stāstu.
Projekti
Klienti
Tiešraides
Video Tiešraides
Notikumu filmēšana un straumēšana ir tas, ko mēs darām katru dienu, un mēs esam pārliecināti, ka varam jums palīdzēt sazināties ar savu auditoriju. Tiešraides ļauj jūsu auditorijai piedalīties pasākumā atrodoties jebkur citur.
Video Klipu Filmēšana
Vairāk nekā 10 gadi aiz kameras... Kopš 2010. gada mēs filmējam dažādus video. Konferences, koncerti, sporta pasākumi, korporatīvie pasākumi, mūzikas video, kāzas un viss pārējais - to visu esam filmējuši!
TV Studijas
Ir tik daudz priekšrocību, ka jums ir sava studija. Sākot no daudzfunkcionāliem studiju komplektiem līdz pilnībā integrētai automatizētai tiešraides produkcijai, mēs varam piedāvāt pielāgotus studijas risinājumus, kas izstrādāti, lai atbilstu visu mērogu prasībām. Vai tā ir pārvietojama vai iekšēja TV studija, komentētāju komplekts, uz pasūtījumu veidota studija jūsu atrašanās vietā, mēs to paveiksim!
Video Montēšana
Pēc video filmēšanas nākamais lielais solis ir montēšana, kas liek fināla produktam izskatīties perfekti.
Foto un Video no Gaisa
Droni nodrošina unikālu perspektīvu video un fotoattēlu uzņemšanai. Neatkarīgi no tā, kāds ir jūsu notikums, aerofotogrāfijas un video var iemūžināt mirkli tādā veidā, kas atstās neaizmirstamu iespaidu. Filmējot tiešraidē vai pēcapstrādē, mūsu komanda var ar to tikt galā!
Visa veida pakalpojumi
Viss no video, audio, gaismām, skaņas, projektori, LED video sienas, make-up, komentētāji, pasākuma vadītāji - mums ir viss kas vajadzīgs.
Konferences
Mēs varam nodrošināt visu nepieciešamo, lai jūsu uzņēmumam būtu saistoša konference. Skaņa, projektori, LED ekrāni, gaismas, kameras, tiešraide un viss pārējais.
Brīvības iela 155 k-7 Rīga, LV-1012
E-pasts: video@nolimits.lv Telefons: +371 20239599
lvLV